Płyty podłogowe i tarasowe

Betonowe płyty MK Concrete to rozwiązanie łączące w sobie wysoką jakość, funkcjonalność i minimalizm. Płyty tarasowe i płyty podłogowe z betonu architektonicznego zyskują na popularności, coraz częściej wypierając tradycyjne elementy z innych materiałów wykończeniowych.

Tarasowe

Trwałość i solidność

Beton architektoniczny to materiał wykończeniowy wyróżniający się dużą trwałością i odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne takie jak woda, susza, mróz, itd., przy jednoczesnej ponadczasowej i minimalistycznej estetyce. Proces impregnacji dodatkowo chroni powierzchnię przed wchłanianiem wody i zwiększa wytrzymałość płyt tarasowych, zapewniając wieloletnią trwałość podczas użytkowania.

Optymalne parametry użytkowe

Podłoga jest powierzchnią wyjątkowo wymagającą. Beton architektoniczny na płyty podłogowe musi spełnić wysokie wymagania m.in. względem punktowych obciążeń czy ścieralności. Nasze prefabrykowane płyty tarasowe spełniają wszelkie niezbędne warunki, co jest gwarancją wysokiej jakości i bezpieczeństwa użytkowania.

Wiele możliwości aranżacyjnych

Płyty betonowe zawierają w sobie bogactwo możliwości aranżacyjnych. Wykonane z betonu płyty tarasowe są nie tylko praktyczne, ale też pozwalają na zaplanowanie powierzchni wokół domu w różnorodnym stylu. Płyty betonowe dobrze współgrają zwłaszcza z aranżacjami w surowej, nowoczesnej stylistyce. Dzięki minimalistycznemu wyglądowi płyty tarasowe z łatwością wkomponują się w pozostałe elementy domu.

Uniwersalne zastosowanie

Płyty podłogowe występują w różnych formatach i grubościach, co pozwala na ich uniwersalne zastosowanie. Wielkoformatowe płyty tarasowe stanowią designerskie i estetyczne wykończenie tarasów, balkonów, ogrodowych patio, przydomowych chodników czy obejść wokół budynku. Grubsze płyty z betonu architektonicznego mogą również być wykorzystane do budowy podjazdu przed domem.

Płyty tarasowe MK Concrete to doskonały wybór na wykończenie ogrodu lub tarasu. Nasze produkty zostały zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami i starannie wykonane. Służymy pomocą przy wyborze najlepszych rozwiązań. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem naszych standardowych płyt tarasowych i okładzinowych. Dodatkowo realizujemy zamówienia na spersonalizowane elementy dla klientów indywidualnych oraz kontrahentów biznesowych.

Płyty tarasowe i płyty podłogowe - oferta indywidualna

Wykorzystanie płyt podłogowych i tarasowych daje wiele możliwości. Dlatego jesteśmy otwarci na realizację indywidualnych projektów. Płyty tarasowe polecamy również jako rozwiązanie przy zagospodarowaniu wspólnych przestrzeni biurowych, jak patio czy taras.

Tarasowe

Faktura płyt betonowych


Dostępne kolory płyt podłogowych i tarasowych

Biały
Szary (naturalny)
Ciemny szary
Antracyt

Rozmiary płyt podłogowych i tarasowych


Cennik płyt podłogowych i tarasowych

 
RozmiarCena netto:Cena brutto:
Rozmiar A Płyty tarasowe (120 x 60 x 3 cm):
105zł / szt.
129,15zł / szt.
Rozmiar B Płyty tarasowe (100 x 50 x 3 cm):
73,5zł / szt.
90,4zł / szt.
Rozmiar C Płyty tarasowe (80 x 80 x 3 cm):
93,5zł / szt.
115‬zł / szt.
Rozmiar D Płyty tarasowe (60 x 60 x 3 cm):
57zł / szt.
70,1zł / szt.
 

Galeria

Masz pytania?

 
 

Sprawdź także

Zadzwoń teraz