Płyty 3D - betonowe

Płyty 3D z betonu architektonicznego – nowoczesne industrialne wnętrza potrzebują świeżej formy. Wykonane metodami rzemieślniczymi płyty 3D ścienne z wysokiej jakości betonu architektonicznego. Nasze produkty są unikatowe, wyprodukowane z najwyższą dbałością o najmniejsze szczegóły.

Panele 3D - oferta i dane techniczne:

 

Rozmiar 100x50x1-3 cm

  • 100x50x1-3 cm
  • Waga: ok 24 kg
 

Panele 3D - oferta i dane techniczne:


Rozmiar 100x50x1-3 cm

  • 100x50x1-3 cm
  • Waga: ok 24 kg
 

Jeżeli cenisz indywidualne podejście, rzemieślnicze wykonanie, ponadczasowy i wyjątkowy wygląd to płyty ścienne 3D z betonu architektonicznego są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Nasze płyty powstają z produktów naturalnych. Płyty betonowe 3D wpisują się w styl industrialnych loftów, biur, budynków użyteczności publicznej.


Kolorystyka i materiał płyt ściennych 3D:


Wszystkie panele ścienne 3D są wykonane z wysokiej jakości betonu architektonicznego. Nasz beton produkowany jest tylko z naturalnych surowców. Beton jest idealny materiałem dekoracyjnym dla alergików, dzieci i zwierząt. Dbamy o każdą wyprodukowaną płytę, każda z nich przechodzi restrykcyjne ocenę parametrów wyprodukowanej serii materiału dekoracyjnego.

Nasze płyty ścienne 3D idealnie wpisują się aktualnie panujące trendy w designie. Materiał, który wielu kojarzy tylko z elementami konstrukcyjnymi - nie bez przyczyny bo jego zastosowanie do elementów konstrukcyjnych wynika z jego dużej wytrzymałości. Jest trwały i potrafi wytrzymać długie lata w użytkowaniu. Dlatego też warto zainwestować w płyty z betonu architektonicznego. Dzięki tym właściwościom płyty można wykorzystać wewnątrz i na zewnątrz i cieszyć się z ich wyjątkowego wyglądu przez długie lata.


Płyty ścienne betonowe 3D jako idealny elegancki akcent nowoczesnego domu

Płyty na ścianę 3D to specjalny rodzaj płyty, które ułożone obok siebie dają efekt przestrzenny i są oryginalną dekoracją ścian. Beton - od dawna w wystroju wnętrz znany element. Dopiero teraz popularność tego surowca nabrała rozpędu i jest na topie. Płyty 3D z betonu architektonicznego łączą się z różnymi stylami, najlepiej pasuje w stylu industrialnym, loftowym, gdzie łączy się z drewnem (np belkami drewnianymi) lub metalem. Idealnie sprawdzą się na ogrodzenia zewnętrzne, płyty elewacyjne na budynki, ściany klatek schodowych i wiele więcej. Są bardzo uniwersalne.


Panele ścienne 3D z betonu architektonicznego do łazienki lub kuchni:


Płyty ścienne 3D z betonu są idealne do stosowania w kuchni czy łazience - w takich miejscach bardzo ważne jest aby płyty było odporne na panujące tam warunki, wysoka wilgotność, zmienne temperatury. Dlatego też poleca się płyty 3D z betonu architektonicznego - odpowiednio zaimpregnowane i wzmocnione. Takie płyty nie mogą mieć bezpośredniego kontaktu z wodą - to oznacza, że montaż płyt należy wykonać w miejscach oddalonych od prysznica, wanny.


Panele 3D betonowe w salonie i sypialni:


Zacząć należy od tego, że jest to wnętrzarski must have - dla wnętrz w stylu loftowym tym bardziej. Każda osoba planująca remont swojego salonu, chcąca nowoczesny i minimalistyczny wygląd wnętrz idealne będą panele ścienne 3d betonowe. Genialnie wyglądają płyty betonowe w obrębie telewizora, wokół kominków, przy stole jadalnym czy kanapie.

W sypialni można skorzystać z płyt ściennych betonowych 3D jako zagłówka. Poza stylem loftowym panele betonowe 3D znajdą zastosowanie w stylu skandynawskim.

Nasze płyty wykonywane są ręcznie w Polskiej fabryce co sprawia, że każda płyta jest wyjątkowa. Dostępne różne faktury, rozłożenie wżerów - czyli główna zaleta tego materiału dekoracyjnego.


Charakterystyka paneli 3D z betonu architektonicznego:


Beton architektoniczny produkowany przez nas jest naturalny. Warto wiedzieć, że panele betonowe 3D charakteryzują się niską nasiąkliwością. To oznacza, że warunki atmosferyczne mają nieznaczny wpływ na kolorystykę paneli 3D. Zmiany kolorystyki spowodowane nasiąkaniem płynów są krótkotrwałe, ale mogę też być przypadki gdzie kolor zmienia się na trwałe. Jest to cecha naturalna produktu.


Użytkowanie i pielęgnacja płytek 3D:


Często jesteśmy pytani w jaki sposób zadbać o płyty betonowe, jak je czyścić?

Wszystkie elementy wystroju należy pielęgnować i czyścić. Przy czyszczeniu płyt betonowych 3D należy używać ciepłej wody. W kwestii chemii - tu należy do tematu czyszczenia płyt podejść ostrożnie. Do czyszczenia płyt betonowych należy używać delikatnych detergentów. Mocna chemia może wchodzić w reakcje z impregnatem. Nie można używać chemii zawierającej wszelkie substancje wybielające, amoniak lub substancje o właściwościach ścierających, ponieważ mogą prowadzić do uszkodzeń płyt. Ważne jest to, że wszelkie płyny typu tłuszcz, soki, kawa herbata powinny zostać usunięte od razu. Po umyciu na mokro płytek 3D należy przetrzeć je suchą ścierką.

Galeria

Masz pytania?

 
 

Sprawdź także

Zadzwoń teraz