Płyty ścienne

Płyty ścienne z betonu architektonicznego MK Concrete stanowią nowoczesny element wykończenia wnętrz, stwarzając nieograniczone możliwości aranżacyjne. Dekoracyjne płyty betonowe docenią szczególnie zwolennicy minimalistycznego i ponadczasowego stylu. Dzięki naturalnemu rozmieszczeniu wżerów płyty betonowe nieznacznie różnią się od siebie fakturą, co przekłada się na unikalny charakter każdego egzemplarza.

  Płyty ścienne

  Funkcjonalność i uniwersalność

  Lekkie płyty betonowe na ścianę to funkcjonalne i uniwersalne rozwiązanie wnętrzarskie. Mogą posłużyć zarówno jako okładzina na ścianach wewnętrznych, jak i dekoracyjna obudowa elementów pomieszczenia, np. kominków. Płyty ścienne doskonale zaprezentują się w przestronnych salonach, firmowych biurach i recepcjach, ale równie dobrze wkomponują się w niewielkie pomieszczenia. Płyty ścienne z betonu architektonicznego efektownie wygląda w towarzystwie metalu, drewna i tkanin.

  Dzięki impregnacji płyty ścienne betonowe są odporne na wodę i mogą być stosowane również w pomieszczeniach, w których panuje wysoka wilgotność, tj. w łazience i kuchni.

  Płyty ścienne z betonu charakteryzuje trwałość i wytrzymałość. Zaletą paneli betonowych jest też łatwość montażu i demontażu, co pozwala na szybką metamorfozę pomieszczenia.

  Przyjazny środowisku materiał wykończeniowy

  Beton architektoniczny jest materiałem naturalnym i przyjaznym dla środowiska. Betonowe płyty ścienne wykonane są z najwyższej jakości piasków szklarskich i mieszanek cementów, gwarantując bezpieczeństwo oraz pożądane parametry techniczne. Beton, z którego wykonujemy płyty ścienne, posiada wszelkie niezbędne atesty.

  Zwiększona izolacja akustyczna pomieszczenia

  Panele ścienne betonowe zapewniają stylowy i modernistyczny wygląd ścian, ale także stanowią dodatkową izolację akustyczną i mogą lekko wyciszyć pomieszczenie. Walory estetyczne i użytkowe sprawiają, że płyty betonowe na ścianę są coraz częściej stosowanym rozwiązaniem we współczesnej architekturze wnętrz.

  Starannie wykończone płyty ścienne z betonu architektonicznego MK Concrete dostępne są w różnych wymiarach, grubościach, teksturach i odcieniach, pozwalając na stworzenie niepowtarzalnych aranżacji. Służymy pomocą przy wyborze najlepszych rozwiązań. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem naszych standardowych produktów. Dodatkowo realizujemy niestandardowe zamówienia klientów indywidualnych oraz kontrahentów biznesowych.

  Płyty ścienne

  Przejdź do oferty ogólnej

  Zobacz nasze rozmiary i ceny

  Galeria

  Sprawdź także

  Zadzwoń teraz