Donice betonowe

Donice z betonu architektonicznego MK Concrete to powstały z myślą o aranżacji przestrzeni w ponadczasowym stylu. Stanowią stylowe elementy architektury ogrodowej, wyposażenia wnętrz i balkonów. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości donice betonowe w różnych wymiarach, fakturach i kolorach.

donice betonowe

Donice betonowe

Donice ogrodowe wykonane są z betonu architektonicznego posiadającego wszelkie niezbędne atesty. Są zabezpieczone za pomocą impregnacji, co nadaje im odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne i nieagresywne zabrudzenia, gwarantując estetyczny wygląd i trwałość na długie lata.

Stylowa i elegancka dekoracja ogrodu

Donice ogrodowe betonowe odznaczają się surowym i eleganckim wyglądem. Dzięki swojej prostocie duże betonowe donice idealnie wkomponowują się w przestrzeń przydomowego ogrodu - zwłaszcza urządzonego w nowoczesnym stylu, a także umożliwiają wyeksponowanie i uwydatnienie intensywności kolorowych roślin. Kwiaty w betonowej donicy przepięknie uzupełnią aranżację balkonu i tarasu. Surowa i nowoczesna donica ogrodowa przyciąga wzrok, ale nie przyćmiewa wyjątkowości roślin.

Funkcjonalność i wytrzymałość

Donica betonowa to funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie dla ogrodu. Betonowe donice do ogrodu oferują mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Betonowa donica jest solidnym, wytrzymałym i stabilnym akcesorium, trudnym do przewrócenia nawet podczas silnego wiatru. Impregnowany beton architektoniczny, z którego wykonane są donice ogrodowe, jest materiałem trwałym, odpornym na uszkodzenia i zmienne warunki pogodowe.

Zaletą wartą wspomnienia jest też fakt, w odróżnieniu od donic wykonanych z plastiku czy metalu, betonowe donice nie kumulują ciepła, co wpływa korzystnie na rozwój posadzonych w nich roślin.

Niepowtarzalny charakter każdego egzemplarza

Donice ogrodowe tworzone są najwyższą starannością i precyzją. Naturalną właściwością donic z betonu architektonicznego jest nierównomierne rozłożenie wżerów, przez co każdy egzemplarz jest unikatowy.

Służymy pomocą przy wyborze najlepszych rozwiązań. Zachęcamy do zapoznania się ze standardową ofertą MK Concrete. Dodatkowo realizujemy niestandardowe zamówienia klientów indywidualnych oraz kontrahentów biznesowych.

donice betonowe

Cennik donic betonowych

 
RozmiarCena netto:Cena brutto:
Rozmiar A Donica (100 x 50 x 50 cm):
406zł / szt.
499,38zł / szt.
Rozmiar B Donica (50 x 50 x 50 cm):
285zł / szt.
350,55zł / szt.
Rozmiar C Donica (30 x 30 x 70 cm):
285zł / szt.
350,55zł / szt.
Rozmiar D Donica (70 x 30 x 30 cm):
285zł / szt.
350,55zł / szt.
 

Przejdź do oferty ogólnej

Zobacz nasze rozmiary i ceny

Galeria

Sprawdź także

Zadzwoń teraz