Ławki i siedziska z betonu

Ławki i siedziska z betonu MK Concrete to powstały z myślą o aranżacji przestrzeni w ponadczasowym stylu. Stanowią stylowe elementy architektury. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości ławki i siedziska z betonu w różnych wymiarach, fakturach i kolorach.

donice betonowe

Ławy i siedziska betonowe jako element kompozycji

Wiele osób uważa, że trwałość, to główna zaleta tworzenia małej architektury z betonu. Zdecydowanie należy uznać to za wielki plus. Jednak chcąc sprostać dzisiejszym wysokim wymaganiom, należy pamiętać, że klienci oczekują czegoś więcej. Ławki i siedziska wykonane z betonu architektonicznego łączą trwałość z elegancją. Beton architektoniczny, to materiał świetnie sprawdzający się w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Dzięki monolitycznemu wykonaniu jest to tworzywo mocno odporne, nie niszczy się pod wpływem zimna, wilgoci czy upału. Przy podstawowej pielęgnacji potrafi wytrzymać wiele lat w nienaruszonym stanie. Minimalizm ław razem z siedziskiem sprawdzi się zarówno w niewielkim patio, jak i w ogromnym ogrodzie. Duże przestrzenie cieszą oko zagospodarowane elementami małej architektury. Niewielkie latarenki, ławy betonowe, różnego rodzaju siedziska, a nawet fontanny, to elementy niezwykle modne i dekoracyjne. Precyzja wykonania gwarantuje elegancki wygląd pasujący do kompozycji w stylu modernistycznym, do tradycyjnych aranżacji, jak i bogatych wystrojów. Doskonałym pomysłem na wykorzystanie betonowych siedzisk są również tak zwane miejsca relaksu tworzone w dużych firmach w związku z dbałością o komforty pracowników. Jest to idealny element wypoczynkowy, który świetnie wygląda w parku, alejce, a także w przestrzeniach wspólnych użytku publicznego.

Praktyczne zalety ławek i siedzisk z betonu

Ławki i siedziska betonowe swoją praktycznością sprawdzają się lepiej niż te, wykonane z innego tworzywa. Często wybierane są do aranżacji ogrodów przy domu, jako miejsce przy którym można urządzić przyjęcie z większą liczbą gości. Uzupełniają przestrzeń wypoczynkową, nadają się pod wiatę, przy urządzaniu kącika do grilla czy wzdłuż alejek, wśród kwiatów i zieleni. Ławki betonowe bardzo ładnie komponują się z zielenią. Z pozoru surowy wygląd betonu w połączeniu z bujną roślinnością to obecnie jeden z najmodniejszych trendów dekoracyjnych. Mała architektura wykonana z betonu to klasyka wykonana w stylu modernistycznym. Naszej firmie zależy, aby każdy przedmiot był unikalny i najwyższej jakości. Dlatego szczególną uwagę zwracamy na wykonanie. Beton jest wysoce odporny na uszkodzenia i zabrudzenia. Podwójna impregnacja zabezpiecza go przed nadmiernym i niekontrolowanym wchłanianiem wilgoci. Jego natura gwarantuje długoletnią trwałość.

donice betonowe

Galeria

Masz pytania?

 
 

Sprawdź także

Zadzwoń teraz